Vartotojo vardas
Slaptažodis
Pamiršote slaptažodį?
DARBDAVIAMS   REGISTRUOTIS   CV paieška   Paslaugos
 
KLIENTŲ ATSILIEPIMAI
Dėkojame už Jūsų nuoširdžius atsiliepimus!
UAB „Baltijos vertimai“ 2008-02-15 16:11:25 16:11:25

Į darbuotojų paieškos svetainę naujasDARBAS.LT kreipėmės ieškodami administratorės. Nuo pat pirmojo kontakto likome patenkinti profesionaliu aptarnavimu: personalas aiškiai pateikė informaciją apie paslaugas ir kainas, o užsakius paslaugą, nors svetaine ir taip labai paprasta naudotis, nuoširdžiai rūpinosi, kad viskas tikrai būtų aišku. Nors kandidatų nebuvo daug, beveik visi atitiko keliamus reikalavimus, todėl nesunkiai radome naują darbuotoją. Tikimės sėkmingai bendradarbiauti ir toliau.

Rasa Gražulytė, UAB „Baltijos vertimai“

* * *
UAB "Telta" 2008-02-15 16:08:23 16:08:23

Esame maloniai nustebinti naujasDARBAS.lt suteikiamos informacijos įvairove, greito, mandagaus, kultūringo aptarnavimo, o ypatingai klientu aptarnavimo skyriaus vadovo Andriaus Palinavičiaus profesionalia pagalba, konsultacijas darbuotojų paieškos klausimais, draugišku bei nuoširdžiu bendravimu, greitais ir išsamiais atsakymais. Jo dėka susipažinome su naujasDARBAS.lt paslaugų pasirinkimu ir įvairiapusiškumu. Norėtume Jums palinkėti išlikti savitais lietuviškojo interneto erdvėje. Tikimės ir tolimesnio sėkmingo bendradarbiavimo!

Kristina Venckuvienė, UAB "Telta"

* * *
UAB "TNS Gallup" 2007-09-14 15:23:59 15:23:59

Nusprendėme bendradarbiauti su naujasDARBAS.lt portalu, nes jie pasiūlė patrauklų darbuotojų paieškos būdą už priimtiną kainą. Mūsų kompanija nuolat ieško perspektyvių darbuotojų, tad esame patenkinti sudarę ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį. naujasDARBAS.lt komanda pasižymi dėmesingumu, operatyvumu, kūrybiškumu - nuolat pasiūlo naujų idejų, kaip efektyviau galėtume rinkti savo komanda.

Mantė Bielovolskytė, UAB "TNS Gallup" Personalo atrankos ir mokymo specialistė

* * *
UAB "Profine Baltic" 2007-09-14 15:15:42 15:15:42

UAB Profine Baltic dirbanti logistikos bei sandėliavimo sferoje, susiduria, kaip ir daugelis įmonių šiandieną, su personalo problema. Jau keletą mėnesių, siūlydami geras darbo sąlygas ir neblogą atlyginimą, ieškojome sandėlio darbininkų. Savarankiškai dėjome skelbimus spaudoje, naudojomės įdarbinimo agentūros paslaugomis. Deja, norimo rezultato nebuvo. Gavus UAB Search & Selection pasiūlymą, patalpinti darbo paieškos skelbimą portale "naujas darbas.lt", sėkmės nesitikėjome, galvodami, kad mūsų eškomos pozicijos darbuotojai darbo internete neieško arba tokia tikimybė labai maža. Į skelbimą atsiliepė nedaug, tačiau rimtų kandidatų, iš kurių vieną įdarbinome, su kitais dar turėsime pokalbius. Rekomenduojame visiems, ieškantiems personalo, išbandyti šį paieškos būdą "naujas darbas.lt". Esame dėkingi Pardavimų projekto vadovui Andriui Palinavičiui už kompetenciją, iniciatyvumą ir pastangas.

Rytė Petraitienė

* * *
UAB „Zepter International“ 2007-08-01 16:26:22 16:26:22

Apie Jūsų kompanijos teikiamas paslaugas, galime pasakyti, jog mes esame labai patenkinti, tiek paslaugų, tiek aptarnavimo kokybe - jautėm nuoširdų domėjimąsi ir rūpestį viso konkurso metu. Beje, sulaukėm įdomių, atitinkančių mūsų keliamus reikalavimus kandidatų į tuo metu siūlomas pozicijas. Dėkojame už malonų ir naudingą abipusį bendradarbiavimą.

Inga Vaidelauskienė, Personalo vadovė
UAB "Zepter International"

* * *
„Novotel“ viešbutis 2007-08-01 16:24:59 16:24:59
Gerb. naujasDARBAS.lt darbuotojai

Norime padėkoti už kokybiškas ir greitas Jūsų paslaugas, kurios mums taip pagelbėjo ieškantis darbuotojų. Jūsų internetinis puslapis naujasDARBAS.lt yra labai patogus ir aiškus, juo nepaprastai lengva naudotis, o svarbiausia visuomet surandame tinkamus darbuotojus. Linkime jums sėkmės ir tikimės, kad ateityje galėsime taip pat gražiai su Jumis bendradarbiauti.

Edita Užpalevičiūtė, Novotel Vilnius
* * *
“Atrium” viešbutis 2007-08-01 16:22:52 16:22:52
Džiaugiamės atradę darbuotojų paieškos svetainę sukurtą atsižvelgiant į vartotojo poreikius: Europass CV, tinkamos kainos, patogi užsakymo forma ir pan. Svetaine paprasta naudotis, nėra perkrauta informacija, o svarbiausia rezultatas džiuginantis. Sulaukiame daug motyvuotų kandidatų į paskelbtas darbo pozicijas, todėl darbuotojų paieška nuo šiol nekelia jokių rūpesčių. Vertiname naujasDARBAS.lt aptarnaujančio personalo geranoriškumą ir profesionalumą dirbant su mumis. Tikimės nuolatinio bendravimo. Sėkmės!

Tomas Kuoras, „Atrium“ viešbutis
Vertiname Jūsų pasitikėjimą ir kviečiame pasidalinti savo patirtimi naudojantis naujasDARBAS.lt paslaugomis!
Vardas: Email:
Logotipas / nuotrauka (jpg,gif):
Naujausi CV
Vadybininkė - administratorė
Socialinis darbuotojas
Kaanditavimas del darbo
vairuotojas
Yoshke
Ieškau darbo
Lietuviškas CV
k.lk.l
Gyvenimo aprašymas
Vadovo CV
25 m mergina iško darbo
Ku Psichologijos bakalauro laipsnis
Darbo CV
 
Apie mus Paslaugos Kontaktai Partneriai / klientai Klausti / siūlyti